Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla Fujitsu WATERSTAGE™ vzduch - voda

Tepelná čerpadla Fujitsu General INC patří mezi celosvětovou špičku mezi výrobci klimatizační techniky. Používá kompresory Mitsubishi a uplatňuje své zkušenosti z předešlých desetiletí kdy každoročně vyrobí a dodá sta tisíce klimatizačních jednotek do celého světa.

Zařízení díky chladícímu okruhu poháněnému kompresorem za pomocí dodané elektrické energie generuje teplo. Z jedné kW dodané elektrické energie zařízení dokáže vyrobit až 5kW tepla, při ideálních podmínkách. Při poklesu venkovní teploty může docházet ke snížení výkonu tepelného čerpadla a poklesu účinnosti, proto všem našim zákazníkům doporučujeme instalovat zařízení z řady HIGH POWER, která disponuje dvoustupňovým kompresorem, který díky technologii speciálního nástřiku chladiva neztrácí účinnost ani v minusových teplotách.

split tepelné čerpadlo

Tepelná čerpadla

Spolehlivost zařízení

Pokud jde o vytápění, neděláme kompromisy. Dodáváme výhradně japonská tepelná čerpadla Fujitsu se kterými máme osobní zkušenost z desetileté praxe. Samozřejmostí je že tato zařízení známe do posledního šroubku a proto jsme schopni poskytnout profesionální záruční i pozáruční servis.

Tepelko

Kvalitní zařízení

A odborná instalace jsou klíčové pro dlouhou životnost.

Tepelná čerpadla

Zkušenosti

Tepelná čerpadla instalujeme a servisujeme už více jak deset let.

Tepelná čerpadla

Zodpovědnost

Servisní pohotovost o svátcích i víkendech, vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Tepelná čerpadla - hlavní benefity

Instalace zařízení trvá z pravidla jeden maximálně dva pracovní dny, podle náročnosti instalace. Když místo instalace opouštíme v bojleru je teplá voda a investor se nemusí o nic starat. Nejideálnější je pro tepelné čerpadlo podlahové vytápění, které funguje v podstatě jako akumulace a má velkou setrvačnost.
V domech s deskovými či litinovými radiátory tepelné čerpadlo funguje také a bez jakýchkoliv problémů, jenom je nutno vzít v potaz velikosti radiátorů při dimenzování výkonu tepelného čerpadla.