Kazetová klimatizace

Klimatizace

Při montáži klimatizace pracujeme tak aby měl zákazník z naší návštěvy co nejlepší zkušenost. Při vrtání prostupů je vše odsáváno, zakryto igelity a látkami, tak aby zařízení bytu nedošlo k žádné újmě. Instalace klimatizace trvá z pravidla jeden pracovní den, pří komplikovanějších montážích jsou to pracovní dny dva. Pokud se jedná o novostavbu je montáž rozdělena do dvou etap a to, natažení chladírenského potrubí a kabeláže. Po vyštukovaní osazení jednotkami, kompletace a spuštění.

Umístění venkovní jednotky vždy doporučujeme tak aby byla i v budoucnu pro případný servis či údržbu dostupná, proto je lepší vždy zařízení umístit blíže k zemi. Ne vždy je to ale možné a proto je jednotku možné umístit i na střechu popřípadě na vrtanou konzoli do vyšší úrovně.

Jedntoka klimatizace

Klimatizace Fujitsu

Dodáváme a doporučujeme výhradně klimatizace japonského výrobce Fujitsu General INC. Se zařízeními máme osobní pozitivní zkušenost. Fujitsu General INC patří mezi lídra největších světových inovátorů v oblasti klimatizační techniky na světě. Drží několik desítek patentů. V oboru od 70. let!

klima

Zjištění možností

Vše začíná tak, že přijedeme k Vám domů a probereme s vámi nejlepší řešení na základě vašich požadavků.

instalace

Instalace

Instalace trvá z pravidla jeden až dva pracovní dny, délka montáže se odvíjí od její náročnosti.

revize klimatizace

Revize

Revize u domácích klimatizací z 99% není nutná, neobsahují totiž tak velké množství chladiva.

Výhody klimatizace

Ať se jedná o chlazení serverovny, do podkrovního bytu, kanceláří, kombinace s ventilačním systémem, stejně tak lze splitová klimatizace použít při vytápění chaty, pro přitápění ve skleníku v zimním období a nebo pro ohřev bazénu.